Bezpłatna dostawa w całej Polsce

Najczęściej zadawane pytania

Co to Beauty Lash Pro?

– to profesjonalne serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Aktywnym składnikiem serum jesy BIMATOPROST. Powoduje on że rzęsy zaczynają rosnąć, stają się gęstsze i ciemniejsze

Dla kogo rekomendowane jest Beauty Lash Pro?

Serum może stosować każda osoba, która chciałaby aby rzęsy stały się dłuższe. Rekomendujemy stosowanie serum po sztucznym przedłużaniu rzęs oraz osobom po zbiegach chemioterapii oraz wszystkim tym, kto boryka się z krótkimi i cienkimi lub wypadającymi rzęsami

Jak należy stosować Beauty Lash Pro?

Serum należy nanosić przed snem po demakijażu. Przy pomocy ergonomicznego aplikatora należy sprawnie nanieść środek u nasady rzęs górnej powieki. Nie należy stosować preparatu na dolną powiekę ani w innych miejscach aby uniknąć zwiększenia wzrostu włosów.

Na jakiej zasadzie działa Beauty Lash Pro?

Serum działa wraz z cyklem wzrostu włosa. Beauty Lash Pro działa jednocześnie na dwóch polach – wydłuża fazę wzrostu i bezpośrednio ilość rzęs wyrastających w danej fazie.

Kiedy pojawią się efekty?

Pierwsze efekty bedą widoczne już po 5 tygodniach regularnego stosowania. Maksymalne rezultaty zarówno we wzroście i objętości są widoczne w 8-12 tygodniu. Rzęsy będą rosły stopniowo każdej nocy.

Co się stanie jeśli nie użyję serum przez jeden lub kilka dni?

Jeśli zapomnicie użyć Beauty Lash Pro przez jakiś okres czasu nie należy nakładać jej więcej w kolejne dni. Kontynuujcie stosowanie tak jak dotychczas.

Co się stanie gdy zaprzestanę używać serum Beauty Lash Pro?

Po przerwaniu stosowania serum stopniowo rzęsy zazcną wracać do początkowego wyglądu. Nastąpi to w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy.

Czy serum wywołuje efekty uboczne?

Podczas stosowania odżywki u 1 % badanch wystąpiło zaczerwienienie i podrażnienie górnej powieki.

Czy Beauty Lash Pro zastępuje tusz do rzęs?

Nie, Beauty Lash Pro nie spełni funkcji tuszu do rzęs. To specjalny środek dla zwiększenia objętości i stymulowania wzrostu rzęs. Jednocześnie można stosować tusz do rzęs.

Czy istnieją jakieś środki ostrożności podczas stosowania Beauty Lash Pro?

Serum Beauty Lash Pro powinno być stosowane tylko na górną powiekę u nasady rzęs Nie należy stosować go na dolną powiekę ani w innych miejscach. Należy przerwać stosowanie serum jeśli pojawi się podrażnienie. Jeżeli podrażnienia nie znikną należy skonsultować się z lekarzem.

Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży karmiące, osoby w trakcie chemioterapii, oraz osoby poniżej 18 roku życia. Nie należy stosować jeśli występują u Państwa reakcje alergiczne na składniki serum. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Aplikator Beauty Lash Pro należy zakręcić zaraz po użyciu.

Jak stosować Beauty Lash Pro, jeśli noszę soczewki kontaktowe?

Każdorazowo przed zastosowaniem serum należy zdjąć soczewki. Można założyć je po upływie 15 minut od nałożenia odżywki Beauty Lash Pro.

Co robić jeśli Beauty Lash Pro dostanie się do oczu?

Serum nie powinno dostać się do oczu, jednak jeśli tak się stanie nie powinno wywoływać żadnych skutków, dlatego nawet jeśli dostało się do oczu nie trzeba ich przemywać.

Jaki jest skład Beauty Lash Pro?

Disodium Phosphate – składnik zapachowy, regulator pH
Citric Acid – zwiększa trwałość i stabilność kosmetyku
Cellulose Gum – środek wiążący, żelujący, tworzy ochronny film
Purified Water – woda oczyszczona
Benzalkonium Chloride – zmiękcza i wygładza, ma działanie antyseptyczne, dodaje efektu jedwabistości
Sodium Chloride – powoduje wzrost lepkość w preparatach zawierających anionowe substancje powierzchniowo czynne
BIMATOPROST- składnik zawarty w kroplach przeciwko.. jaskrze. Jego działanie powoduje stymulowanie receptorów, pobudzając mieszki włosowe do produkcji nowych rzęs.
Czy Beauty Lash Pro może wpłynąć na kolor moich oczu?

Przeprowadzone badania kliniczne nie wykazują związku pomiędzy stosowaniem serum a pigmentacją siatkówki.

Dlaczego zgodnie z instrukcją beauty lash pro należy nanosić tylko na górną powiekę u nasady rzęs?

Badania kliniczne dotyczące serum były prowadzone jedynie w stosunku do działania na górnej powiece. Nie należy nanosić serum na dolną powiekę oraz należy unikać dostawania się środka w inne miejsca gdyż może powodować porost włosów w kontakcie ze skórą. Do nanoszenia serum służy ergonomiczny, wygodny aplikator.

X